Podróżuj z klasą

Podróżuj z klasą

VIP - najbardziej ekskluzywna oferta naszej firmy to przewozy indywidualne. Terminy i miejsca odjazdu ustalane są przez klienta, który ma do dyspozycji cały samochód wraz z kierowcą.

Wyjazdy do Berlina

Wyjazdy do Berlina

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do Berlina. Oferujemy przewozy do berlińskiego zoo, wyjazdy na targi i dworce.

Lotnisko Berlin Shonefeld

Lotnisko Berlin Shonefeld

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Lotnisko Berlin Tegel

Lotnisko Berlin Tegel

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Wyjazdy do Tropical Island

Wyjazdy do Tropical Island

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do parku rozrywki Tropical Islands. Kompleks zlokalizowany jest w Brandenburgii, około 60 km na południe od Berlina.

Minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski poinformował, że rząd podjął decyzję o budowaniu i finansowaniu ze środków budżetowych ambasady Polski w Berlinie.Przez minione lata sprawa ta była odkładana ze względu na brak środków finansowych.

Sikorski powiedział, że został przyjęty "wstępny plan", a wkrótce powstanie projekt uchwały i wieloletni projekt finansowania tej inwestycji. Ujawnił, że to będzie wydatek rzędu 80 mln euro rozłożony na kilka lat.

Szef MSZ zaznaczył, że nowa ambasada będzie „przykładem polskiej myśli architektonicznej, a także miejscem "widocznym na mapie politycznej i kulturalnej Berlina".

Pełnomocnik premiera ds. dialogu międzynarodowego Władysław Bartoszewski ujawnił, że chodzi o nieruchomość o powierzchni ponad 4 tys. metrów kw. położoną przy centralnym bulwarze niemieckiej stolicy Unter den Linden. W tym miejscu polska ambasada mieściła się do lipca 2000 roku.

Euro Connect Transfery

ALIOR BANK - nr konta
30 2490 0005 0000 4530 7341 8648

Telefon rezerwacji
(91) 433 88 22

Telefon alarmowy:
(+48) 506 333 000