Podróżuj z klasą

Podróżuj z klasą

VIP - najbardziej ekskluzywna oferta naszej firmy to przewozy indywidualne. Terminy i miejsca odjazdu ustalane są przez klienta, który ma do dyspozycji cały samochód wraz z kierowcą.

Wyjazdy do Berlina

Wyjazdy do Berlina

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do Berlina. Oferujemy przewozy do berlińskiego zoo, wyjazdy na targi i dworce.

Lotnisko Berlin Shonefeld

Lotnisko Berlin Shonefeld

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Lotnisko Berlin Tegel

Lotnisko Berlin Tegel

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Wyjazdy do Tropical Island

Wyjazdy do Tropical Island

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do parku rozrywki Tropical Islands. Kompleks zlokalizowany jest w Brandenburgii, około 60 km na południe od Berlina.

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do parku rozrywki Tropical Islands.

Kompleks zlokalizowany jest w Brandenburgii, około 60 km na południe od Berlina.

Pierwotnie olbrzymia hala, w której teraz można poczuć się niczym w lesie tropikalnym, pomyślana była jako miejsce produkcji sterowców. Prototyp jednego z nich został latem 2002 roku zniszczony podczas wichury z powodu złego zabezpieczenia. Między innymi to spowodowało przerwanie tego projektu. W roku 2003 powstał tu park rozrywki - doskonałe miejsce do wypoczynku dla całej rodziny.

Tropical Islands są otwarte całą dobę, z wyjątkiem Strefy Saun (otwarta od 9 rano do 1 w nocy). Za raz zakupiony bilet można tam przebywać dowolną ilość czasu (o 3 w nocy naliczana jest opłata nocna w wysokości 10 euro). Dokładny cennik możecie Państwo obejrzeć na stronie Tropical Islands.

Trasę, przybliżony czas i cenę przejazdu możecie Państwo sprawdzić na naszej stronie w działach "Trasy przejazdu" i Cennik. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szybkich i bezpiecznych przewozów.

Euro Connect Transfery

ALIOR BANK - nr konta
30 2490 0005 0000 4530 7341 8648

Telefon rezerwacji
(91) 433 88 22

Telefon alarmowy:
(+48) 506 333 000