Podróżuj z klasą

Podróżuj z klasą

VIP - najbardziej ekskluzywna oferta naszej firmy to przewozy indywidualne. Terminy i miejsca odjazdu ustalane są przez klienta, który ma do dyspozycji cały samochód wraz z kierowcą.

Wyjazdy do Berlina

Wyjazdy do Berlina

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do Berlina. Oferujemy przewozy do berlińskiego zoo, wyjazdy na targi i dworce.

Lotnisko Berlin Shonefeld

Lotnisko Berlin Shonefeld

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Lotnisko Berlin Tegel

Lotnisko Berlin Tegel

Rabaty dla grup od 3 osób. Bilet dla dziecka do lat 6 z 50% rabatem.

Wyjazdy do Tropical Island

Wyjazdy do Tropical Island

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej oferty przejazdu do parku rozrywki Tropical Islands. Kompleks zlokalizowany jest w Brandenburgii, około 60 km na południe od Berlina.

Poniżej przedstawiamy główne warunki udanego transferu:

Rezerwacja:

 • Rezerwacji prosimy dokonywać telefonicznie (506333000, 914338822), Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez Formularz rzerwacji na stronie.
 • Do rezerwacji potrzebujemy następujących danych:
  • imię i nazwisko klienta, adres (przy wybraniu opcji dowozu z domu/pod dom)
  • nr kontaktowy,
  • dane lotu: daty, godziny przylotu/wylotu,
  • nr lotu (potrzebny tylko do rezerwacji na powrót z Berlina)
 • Jeśli z jakiś powodów nie można się do nas dodzwonić (przerwy techniczne itp.) prosimy o przesłanie wiadomości z prośbą o kontakt po czym oddzwonimy do Państwa.

Wylot:

 • rezerwacje na wylot potwierdzamy zawsze w dniu poprzedzającym wyjazd w godzinach 16:00 -19:00, jeśli nie możemy dodzwonić się do klienta w ww godzinach, prosimy klientów o kontakt z nami. Jeśli telefon kontaktowy będzie wyłączony lub klient nie będzie go odbierał do godz. 21. obowiązek przewozu wynikający z zamówienia miejsca w naszej firmie wygasa.

Przylot:

 • odbiór klienta zawsze wygląda następująco: kierowca oczekuje na klienta z kartką z jego nazwiskiem pod bramką przylotów - najbliżej strefy odprawy jak to możliwe. Po odebraniu bagaży klient powinien się zgłosić do kierowcy po czym kierowca zaprowadzi lub wskaże odpowiednie dla danego transferu auto. W przypadku gdy nie mogą Państwo znaleźć kierowcy prosimy o kontakt z biurem. Jeśli klient nie zgłosi się do kierowcy lub nie skontaktuje się z biurem a telefon kontaktowy jest wyłączony (prosimy o włączanie telefonów po wylądowaniu) obowiązek przewozu wynikający z zamówienia miejsca wygasa.

Reklamacje:
Reklamacje prosimy składać na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., w ciągu 48h dostaną Państwo odpowiedź na Państwa wniosek.

Euro Connect Transfery

ALIOR BANK - nr konta
30 2490 0005 0000 4530 7341 8648

Telefon rezerwacji
(91) 433 88 22

Telefon alarmowy:
(+48) 506 333 000